↑ Return to Clubavond

Schema clubavond 2017-2018

Datum Activiteit WL / Klaarzetten Dupliceren Dupliceerders Te dupliceren
31-aug Openingsdrive Theo-Jeroen 2×2 sets Wouter en Frits 1.1 en 1.2
7-sep Butler 1.1 Hugo-Tjebbe 1×3 sets Erik en Hugo 4-tallen ma
11-sep 4-tallen thuis ronde 1: 2, 6, 5, 9 Guus – Dombo 2 1×3 sets Anne-Lies en Jessica 4-tallen wo
13-sep 4-tallen thuis ronde 1: 3, 4 Peter – Dombo 3
14-sep Butler 1.2 Martin-Geert 2×2 sets Wim en Remco 1.3 en 1.4
21-sep Butler 1.3 + vt thuis Dombo7 Remco-Mirjam 1×3 sets Eldert en Vincent 4-tallen ma
25-sep 4-tallen thuis ronde 2: 2, 6, 7, 8, 9 Erik – Dombo 6 1×3 sets Anne-Lies en Jessica 4-tallen wo
27-sep 4-tallen thuis ronde 2: 3, 4, 5 Remco – Dombo 4
28-sep Butler 1.4 Dennis-Raoul 2×2 sets Mirjam en Floris v K. 1.5 en 1.6
5-okt Butler 1.5 Tim-KJ
12-okt Butler 1.6 Theo-Jeroen 2×2 sets Wouter en Frits DDD1 en 1.1
19-okt DDD1 – Topintegraal paren Hugo-Tjebbe 1×3 sets Erik en Hugo 4-tallen ma
23-okt 4-tallen thuis ronde 4: 2, 6, 7, 8, 9 Eldert – Dombo 7 1×3 sets Anne-Lies en Jessica 4-tallen wo
25-okt 4-tallen thuis ronde 4: 3, 4, 5 Yung-Yang – Dombo 5
26-okt Paren 1.1 Martin-Geert 2×2 sets Wim en Remco ALV en 1.2
2-nov ALV/speedcard Remco-Mirjam
9-nov Paren 1.2 Dennis-Raoul 2×2 sets Mirjam en Floris v K. 1.3 en 1.4
16-nov Paren 1.3 Tim-KJ 1×3 sets Erik en Hugo 4-tallen ma
20-nov 4-tallen thuis ronde 6: 2, 6, 7, 8 Guus – Dombo 8 1×3 sets Anne-Lies en Jessica 4-tallen wo
22-nov 4-tallen thuis ronde 6: 3, 4, 5 Peter – Dombo 3
23-nov Paren 1.4 Theo-Jeroen 2×2 sets Eldert en Vincent 1.5 en 1.6
30-nov Paren 1.5 Hugo-Tjebbe
7-dec Paren 1.6 Martin-Geert 2×2 sets Wim en Remco DDD2 en 2.1
14-dec DDD2 – Topintegraal paren Remco-Mirjam
21-dec Butler 2.1 Dennis-Raoul 2×2 sets Mirjam en Floris v K. 2.2 en 2.3
28-dec Butler 2.2 Tim-KJ
4-jan Butler 2.3 Theo-Jeroen 2×2 sets Wouter en Frits 2.4 en 2.5
11-jan Butler 2.4 Martin-Geert
18-jan Butler 2.5 Hugo-Tjebbe 2×2 sets Wim en Remco 2.6 en DDD3
25-jan Butler 2.6 Remco-Mirjam
1-feb DDD3 – Topintegraal paren Dennis-Raoul 1×3 sets Eldert en Vincent 4-tallen ma
5-feb 4-tallen thuis ronde 10: 2, 6, 7, 8, 9 Eldert – Dombo 9 1×3 sets Anne-Lies en Jessica 4-tallen wo
7-feb 4-tallen thuis ronde 10: 3, 4, 5 Remco – Dombo 4 2×2 sets Erik en Hugo 2.1 en 2.2
8-feb Paren 2.1 Tim-KJ
15-feb Paren 2.2 Theo-Jeroen 2×2 sets Mirjam en Floris v K. 2.3 en 2.4
22-feb Paren 2.3 Martin-Geert
1-mrt Paren 2.4 Hugo-Tjebbe 2×2 sets Wouter en Frits RB en 2.5
8-mrt Voorronde Ruitenboer Remco-Mirjam 1×3 sets Eldert en Vincent 4-tallen ma
12-mrt 4-tallen thuis ronde 12: 2, 6, 7, 8, 9 Erik – Dombo 2 1×3 sets Anne-Lies en Jessica 4-tallen wo
14-mrt 4-tallen thuis ronde 12: 3, 4, 5 Yung-Yang – Dombo 5
15-mrt Paren 2.5 Dennis-Raoul 2×2 sets Wim en Remco 2.6 + paasdrive
22-mrt Paren 2.6 Tim-KJ
29-mrt Paasdrive – DDD4 – Topintegraal paren Theo-Jeroen 2×2 sets Mirjam en Floris v K. 3.1 en 3.2
5-apr Butler 3.1 Hugo-Tjebbe
12-apr Butler 3.2 Martin-Geert 2×2 sets Wouter en Frits ALV + 3.3
19-apr ALV/speedcard Remco-Mirjam
26-apr Butler 3.3 Dennis-Raoul 1×2 sets Erik en Hugo 3.4
3-mei Butler 3.4 Tim-KJ
10-mei HEMELVAART – 4tallentoernooi
17-mei Butler 3.5 Theo-Jeroen 2×2 sets toernooicie 3.5 en 3.6
24-mei Butler 3.6 Hugo-Tjebbe 2×2 sets Eldert en Vincent DDD5 en vg 1.1
31-mei DDD5 – Topintegraal paren Martin-Geert
7-jun Vreemdgangers 1.1 paren Remco-Mirjam 2×2 sets Wim en Remco 1.2 en 1.3
14-jun Vreemdgangers 1.2 paren Dennis-Raoul
21-jun Vreemdgangers 1.3 paren Tim-KJ 2×2 sets Erik en Hugo 1.4 en 1.5
28-jun Vreemdgangers 1.4 paren Theo-Jeroen
5-jul Vreemdgangers 1.5 paren Hugo-Tjebbe 2×2 sets Mirjam en Floris v K. 1.6 en zc1
12-jul Slotdrive – Vreemdgangers 1.6 paren Martin-Geert
19-jul Zomercompetitie 1 Remco-Mirjam 2×2 sets Wouter en Frits zc2 en zc3
26-jul Zomercompetitie 2 Dennis-Raoul
2-aug Zomercompetitie 3 Tim-KJ 2×2 sets Eldert en Vincent zc4 en zc5
9-aug Zomercompetitie 4 Theo-Jeroen
16-aug Zomercompetitie 5 Hugo-Tjebbe 2×2 sets Anne-Lies en Jessica zc6 + op.drive
23-aug Zomercompetitie 6 Martin-Geert