↑ Return to Clubavond

Schema clubavond 2018-2019

Week Dag Datum Activiteit WL / Klaarzetten Dupliceren Dupliceerders Te dupliceren
35 do 30-aug Openingsdrive Remco/Mirjam 2×2 Mirjam/Floris 1.1 en 1.2
36 do 6-sep Butler 1.1 Dennis/Raoul
37 do 13-sep Butler 1.2 Tim/KJ 2×2 Wim/Erik 1.3 en 1.4
38 do 20-sep Butler 1.3 Theo/Jeroen 2×2 Remco/Anne-Lies vt 26/9 en 1.5
39 wo 26-sep 4-tallen thuis ronde 2: 3 (tegen 8), 4 (tegen 5) en 7 (tegen 2) Remco, Dombo 3
39 do 27-sep Butler 1.4 Martin/Geert
40 do 4-okt Butler 1.5 Tjebbe/Jessica 1×3 Eldert/Vincent vt 8/10
41 ma 8-okt 4-tallen thuis ronde 3: 2, 6, 8, 9, 10 Eldert, Dombo 2 1×1 en 1×2 Jessica/Alette vt 10/10 en 1.6
41 wo 10-okt 4-tallen thuis ronde 3: 5 Erik, Dombo 5
41 do 11-okt Butler 1.6 Remco/Mirjam 2×2 Mirjam/Anne-Lies DDD1 en ALV
42 do 18-okt ALV Speedcard Dennis/Raoul 2×2 Wim/Remco vt 24/10 en 1.1
43 we 24-okt 4-tallen thuis ronde 4: 3, 4, 7 Remco, Dombo 4
43 do 25-okt DDD1 – Topintegraal paren Tim/KJ
44 do 1-nov Paren 1.1 Theo/Jeroen 1×3 Eldert/Vincent vt 5/11
45 ma 5-nov 4-tallen thuis ronde 5: 2, 6, 8, 9, 10 Yung-Yang, Dombo 6 1×1 en 1×2 Jessica/Alette vt 7/11 en 1.2
45 wo 7-nov 4-tallen thuis ronde 5: 5 Eldert, Dombo 5
45 do 8-nov Paren 1.2 Martin/Geert 2×2 Floris/Anne-Lies 1.3 en 1.4
46 do 15-nov Paren 1.3 Tjebbe/Jessica
47 do 22-nov Paren 1.4 Remco/Mirjam 1×3 Mirjam/Erik vt 26/11
48 ma 26-nov 4-tallen thuis ronde 6: 2, 6, 8, 9, 10 Yung-Yang, Dombo 8 2×2 Jessica/Alette vt 28/11 en 1.5
48 wo 28-nov 4-tallen thuis ronde 6: 3, 4, 5, 7 Peter, Dombo 7
48 do 29-nov Paren 1.5 Dennis/Raoul 2×2 Wim/Floris 1.6 en DDD2
49 do 6-dec Paren 1.6 Theo/Jeroen
50 do 13-dec DDD2 – Topintegraal paren Tim/KJ 2×2 Remco/Erik 2.1 en 2.2
51 do 20-dec Butler 2.1 Martin/Geert
52 do 27-dec Butler 2.2 Tjebbe/Jessica 2×2 Eldert/Vincent 2.3 en 2.4
1 do 3-jan Butler 2.3 Remco/Mirjam 1×3 Mirjam/Anne-Lies vt 7/1
2 ma 7-jan 4-tallen thuis ronde 8: 2, 6, 8, 9, 10 Erik, Dombo 9 2×2 Jessica/Alette vt 9/1 en 2.5
2 wo 9-jan 4-tallen thuis ronde 8: 3, 4, 5, 7 Peter, Dombo 3
2 do 10-jan Butler 2.4 Dennis/Raoul
3 do 17-jan Butler 2.5 Theo/Jeroen 1×3 Eldert/Vincent vt 21/1
4 ma 21-jan 4-tallen thuis ronde 9: 2 (tegen 7), 6, 8 (tegen 3), 9, 10 Remco, Dombo 10 1×1 en 1×2 Erik/Wim vt 23/1 en 2.6
4 wo 23-jan 4-tallen thuis ronde 9: 5 (tegen 4) Erik, Dombo 5
4 do 24-jan Butler 2.6 Tim/KJ 2×2 Anne-Lies/Jessica DDD3 en 2.1
5 do 31-jan DDD3 – Topintegraal paren Martin/Geert 2×2 Floris/Remco vt 6/2 en 2.2
6 wo 6-feb 4-tallen thuis ronde 10: 3, 4, 7 Peter, Dombo 4
6 do 7-feb Paren 2.1 Remco/Mirjam
7 do 14-feb Paren 2.2 Tjebbe/Jessica 1×3 Mirjam/Erik vt 18/2
8 ma 18-feb 4-tallen thuis ronde 11: 2, 6, 8, 9, 10 Eldert, Dombo 2 1×1 en 1×2 Jessica/Alette vt 20/2 en 2.3
8 wo 20-feb 4-tallen thuis ronde 11: 5 Jessica, Dombo 5
8 do 21-feb Paren 2.3 Dennis/Raoul 2×2 Wim/Remco 2.4 en 2.5
9 do 28-feb Paren 2.4 Tim/KJ
10 do 7-mrt Paren 2.5 Theo/Jeroen 2×2 Eldert/Vincent RB en 2.6
11 do 14-mrt Voorronde Ruitenboer Tjebbe/Jessica 2×2 Anne-Lies/Remco vt 20/3 en DDD4
12 wo 20-mrt 4-tallen thuis ronde 12: 3, 4, 7 Peter, Dombo 7
12 do 21-mrt Paren 2.6 Martin/Geert
13 do 28-mrt DDD4 – Topintegraal paren Remco/Mirjam 2×2 Mirjam/Floris 3.1 en 3.2
14 do 4-apr Butler 3.1 Dennis/Raoul
15 do 11-apr Butler 3.2 Theo/Jeroen 2×2 Wim/Erik paasdrive en ALV
16 do 18-apr Paasdrive Tim/KJ
17 do 25-apr ALV/Speedcard Tjebbe/Jessica 2×2 Jessica/Alette 3.3 en 3.4
18 do 2-mei Butler 3.3 Martin/Geert
19 do 9-mei Butler 3.4 Remco/Mirjam 2×2 Mirjam/Remco 3.5 en DDD5
20 do 16-mei Butler 3.5 Dennis/Raoul
21 do 23-mei DDD5 – Topintegraal paren Theo/Jeroen 2×2 Wim/Anne-Lies 1.1 en 1.2
22 do 30-mei HEMELVAART – 4tallentoernooi (geen clubavond) Tim/KJ
23 do 6-jun Vreemdgangers 1.1 paren Tjebbe/Jessica
24 do 13-jun Vreemdgangers 1.2 paren Martin/Geert 2×2 Eldert/Vincent 1.3 en 1.4
25 do 20-jun Vreemdgangers 1.3 paren Remco/Mirjam
26 do 27-jun Vreemdgangers 1.4 paren Dennis/Raoul 2×2 Alette/Floris 1.5 en 1.6
27 do 4-jul Vreemdgangers 1.5 paren Theo/Jeroen
28 do 11-jul Slotdrive – Vreemdgangers 1.6 paren Tim/KJ 2×2 Mirjam/Erik zc1 en zc2
29 do 18-jul Zomercompetitie 1 Tjebbe/Jessica
30 do 25-jul Zomercompetitie 2 Martin/Geert 2×2 Wim/Remco zc3 en zc4
31 do 1-aug Zomercompetitie 3 Remco/Mirjam
32 do 8-aug Zomercompetitie 4 Dennis/Raoul 2×2 Eldert/Vincent zc5 en zc6
33 do 15-aug Zomercompetitie 5 Theo/Jeroen
34 do 22-aug Zomercompetitie 6 Tim/KJ 2×2 Alette/Floris Op.drive en 1.1