↑ Return to Clubavond

Schema 2019-2020

Schema 2019-2020
Week Dag Datum Activiteit WL / Klaarzetten Dupliceren Dupliceerders Te dupliceren
35 do 29-aug Openingsdrive Fleur en KJ
36 do 5-sep Butler 1.1 Dennis/Saskia 1.2, 1.3 Erik/Menno 2×2
37 do 12-sep Butler 1.2 Geert/Martin vt16/9, vt18/9, 1.4 Annelies/Martine 2×1, 1×2
38 ma 16-sep Viertallen D2 (tegen D5), D4 (tegen D3) D2, Peter
wo 18-sep Viertallen D6 D6, Remco
do 19-sep Butler 1.3 Mirjam/Remco
39 do 26-sep Butler 1.4 Tilly/Tjebbe 1.5, 1.6 Jessica/Tilly 2×2
40 do 3-okt Butler 1.5 Theo/Jeroen ddd, alv Alette/GJ 2×2
41 do 10-okt Butler 1.6 KJ/Tim vt 14/10, vt16/10 Remco/Floris 1×1, 1×2
42 ma 14-okt Viertallen D2, D4 D4, Yung-Yang
wo 16-okt Viertallen D3, D5, D6, D7 D3, Erik
do 17-okt DDD1 – Topintegraal paren Raoul/Saskia 1.1, 1.2 Tilly/Alette 2×2
43 do 24-okt ALV/Speedcard Geert/Martin
44 do 31-okt Paren 1.1 Mirjam/Remco 1.3, 1.4 Mirjam/Menno 2×2
45 do 7-nov Paren 1.2 Tilly/Tjebbe vt11/11, vt13/11 Annelies/Floris 1×1, 1×2
46 ma 11-nov Viertallen D2, D4 D2, Peter
wo 13-nov Viertallen D3, D5, D6, D7 D5, Remco
do 14-nov Paren 1.3 Theo/Jeroen 1.5, sinterklaas Jessica/Erik 2×2
47 do 21-nov Paren 1.4 KJ/Tim vt25/11, vt27/11 Remco/Martine 1×1, 1×3
48 ma 25-nov Viertallen D2, D4 D4, Yung-Yang
49 wo 27-nov Viertallen D3, D5, D6, D7 D7, Erik
do 28-nov Paren 1.5 Raoul/Saskia ddd, 2.1 Tilly/Menno 2×2
do 5-dec Sinterklaasdrive – Crazy tournament Geert/Martin
50 do 12-dec DDD2 – Topintegraal paren Mirjam/Remco 2.3, 2.4 Remco/Mirjam 2×2
51 do 19-dec Butler 2.1 Tilly/Tjebbe
52 do 26-dec geen clubavond ivm tweede kerstdag
1 do 2-jan Butler 2.3 Theo/Jeroen vt 8/1, 2.5 Jessica/Floris 2×2
wo 8-jan Viertallen D3, D5, D7 D3, Remco
2 do 9-jan Butler 2.4 KJ/Tim 2.6, 2.1 Alette/GJ 2×2
3 do 16-jan Butler 2.5 Raoul/Saskia vt 19/1, vt21/1 Annelies/Menno 1×1, 1×2
4 ma 20-jan Viertallen D2, D4 D2, Peter
wo 22-jan Viertallen D3, D5, D7 D5, Erik
do 23-jan Butler 2.6 Geert/Martin 2.2, 2.3 Erik/Tilly 2×2
5 do 30-jan DDD3 – Topintegraal paren Tilly/Tjebbe
6 do 6-feb Paren 2.1 Mirjam/Remco 2.4, 2.5 Mirjam/Alette 2×2
7 do 13-feb Paren 2.2 Theo/Jeroen vt 17/2, vt19/2 Remco/Martine 1×1, 1×2
8 ma 17-feb Viertallen D2, D4 D4, Yung-Yang
wo 19-feb Viertallen D3, D5, D6, D7 D6, Remco
do 20-feb Paren 2.3 KJ/Tim
9 do 27-feb Paren 2.4 Raoul/Saskia rb, 2.6 Erik/Menno 2×2
10 do 5-mrt Paren 2.5 Geert/Martin ddd, 3.1 Jessica/FLoris 2×2
11 do 12-mrt Voorronde Ruitenboer Mirjam/Remco
12 do 19-mrt Paren 2.6 Tilly/Tjebbe
13 do 26-mrt DDD4 – Topintegraal paren Theo/Jeroen paasdrive, 3.2 GJ/Martine 2×2
14 do 2-apr Butler 3.1 KJ/Tim
15 do 9-apr Paasdrive Raoul/Saskia alv, 3.3 Remco/Annelies
16 do 16-apr Butler 3.2 Geert/Martin
17 do 23-apr ALV/Speedcard Mirjam/Remco 3.4, 3.5 Mirjam/Jessica 2×2
18 do 30-apr Butler 3.3 Tilly/Tjebbe
19 do 7-mei Butler 3.4 Theo/Jeroen
20 do 14-mei Butler 3.5 KJ/Tim
21 do 21-mei HEMELVAART – 4tallentoernooi (geen clubavond) 3.6 Dombotoernooicie 1×2
22 do 28-mei Butler 3.6 Raoul/Saskia ddd, 1.1 Erik/Martine 2×2
23 do 4-jun DDD5 – Topintegraal paren Geert/Martin
24 do 11-jun Vreemgangers 1.1 paren Mirjam/Remco 1.2, 1.3 GJ/Menno 2×2
25 do 18-jun Vreemgangers 1.2 paren Tilly/Tjebbe
26 do 25-jun Vreemgangers 1.3 paren Theo/Jeroen 1.4, 1.5 Annelies/Floris 2×2
27 do 2-jul Vreemgangers 1.4 paren KJ/Tim
28 do 9-jul Vreemgangers 1.5 paren Raoul/Saskia 1.6, zc1 Remco/Tilly 2×2
29 do 16-jul Slotdrive – Vreemdgangers 1.6 paren Geert/Martin
30 do 23-jul Zomercompetitie 1 Mirjam/Remco zc2, zc3 Mirjam/Jessica 2×2
31 do 30-jul Zomercompetitie 2 Tilly/Tjebbe
32 do 6-aug Zomercompetitie 3 Theo/Jeroen zc4, zc5 Erik/GJ 2×2
33 do 13-aug Zomercompetitie 4 KJ/Tim
34 do 20-aug Zomercompetitie 5 Raoul/Saskia zc6, openingsdrive Alette/Martine 2×2
35 do 27-aug Zomercompetitie 6 Geert/Martin