«

»

Jan 09

Schrijf je in voor de Dombo Dies op 22 maart

Op donderdag 20 februari blaast Dombo 39 kaarsjes uit. Daar staan we uiteraard bij stil tijdens de clubavond die dag. Het grote verjaardagsfeest is op zaterdag 22 maart. Het hele programma staat nog niet helemaal vast maar globaal ziet het er zo uit:

We verzamelen rond 12.00 uur op een nog nader te communiceren locatie, daarna ga je de stad door, van kroeg naar kroeg, in totaal 6 rondes. Wanneer iedereen op tijd de juiste kroeg weet te vinden, zullen we de middagsessie rond 17.15 uur kunnen afronden.

Er is om 18.00 uur een warme maaltijd bij SVE voor diegenen die daar gebruik van willen maken.

Het tweede gedeelte start rond 19.30 uur bij SVE en na het nodige aantal rondes, roept de diescommissie rond 23.15 uur verschillende winnaars en/of winnaressen uit. De overall winnaar krijgt naast de eeuwige roem, ook de wisselbeker.

Helaas hebben we niet genoeg fondsen om dit alles zelf te bekostigen en moeten we hiervoor een geldbedrag in rekening brengen. De diverse opties die we voor je hebben zijn:
– de hele dag inclusief avondeten: € 34,00
– beide sessies zonder avondeten: € 12,00
– één sessie met avondeten: € 29,00
– één sessie zonder avondeten: € 7,00

Schrijf je nu in door mail te sturen aan dombodies@gmail.com! Geef aan voor welke optie je kiest. Je ontvangt na de inschrijving meer informatie over de dag zelf en een betaalverzoek. Na de betaalbevestiging is je inschrijving definitief.

De inschrijving sluit op zondag 16 maart.